کاهش وزن بدون ریزش مو

فهرست محتوا

  • آیا به دنبال روشی برای لاغری بدون آسیب رسیدن به موها هستید ؟
  • آیا لاغری بدون ریزش مو  ممکن است ؟
  • آیا رژیمی وجود دارد که علاوه بر کاهش وزن بتواند هم زمان موهایتان را پرپشت و تقویت نماید ؟؟؟

بله چنین رژیمی وجود دارد ، شما می توانید هم زمان هم وزن کم کنید و هم موهایتان را تقویت کنید . به منظور دریافت رژیم غذایی بهتر است به متخصصین مویار مراجعه نمایید.

کاهش وزن بدون ریزش مو

با استفاده از رژیم غذایی مخصوصی که توسط دکتر ریحانه مهرگان متخصص پوست و مو در مویار ارائه می شود ، شما می توانید به صورت همزمان هم وزن کم کنید و هم موهایتان را پرپشت و زیبا نمایید .

شرایط رژیم لاغری همزمان با تقویت موها

برای اینکه بتوانید از این رژیم بسیار عالی استفاده نمایید ، باید در نظر داشته باشید که این رژیم غذایی برای آقایان و خانم ها دارای تفاوت هایی خواهد بود ، این رژیم توسط متخصص پوست ارائه خواهد شد  . قوانین این رژیم برای سنین مختلف متفاوت خواهد بود اما اصول کلی این رژیم یکسان بوده و می تواند تاثیرات به سزایی در سلامت پوست و مو و البته تناسب اندام خواهد داشت . به طور کلی شرایط استفاده از رژیم سلامتی شامل موارد زیر می باشد :

بیشتر بخوانید
تاثیر بلندی مو بر ریزش مو

پیروی دقیق از رژیم غذایی

مراجعین باید در نظر داشته باشند که حتما از روش ها و تکنیک هایی  که بهترین مرکز درمان ریزش مو در تهران ارائه نموده است را پیروی نمایند، عدم مصرف غذاهای پر چرب و خوردن برخی از قرص های لاغری در صدر این قوانین قرار دارند، رژیم باید طبق اصول و با توجه به ساختار بدن شما ارائه شود و تمامی نیاز های بدن شما نسبت به ویتامین و مواد غذایی را شامل باشد . در نظر داشته باشید که هر مقدار غذایی که برایتان تجویز شده است را باید مصرف کنید و میزان کم تر و یا بیشتر آن می تواند در روند کاهش وزن و یا سلامت پوست و مویتان تاثیر گذار باشد .

انجام ورزش و فعالیت های بدنی

در صورتی که فرد امکان انجام تمرینات ورزشی را داشته باشد ، توصیه می شود که حتما در کنار رژیم غذایی ، ورزش و تمرینات هوازی را نیز انجام دهند. یکی از مزیت های انجام ورزش حین رژیم لاغری امکان تجویز مکمل هایی است که باعث  افزایش متابولیسم بدن ، افزایش چربی سوزی خواهد شد . این مکمل ها به شما کمک می کند که علاوه بر کاهش وزن بتوانید عضله سازی بهتری داشته باشید و البته بافت چربی در بدن شما کاهش یابد . همچنین مکمل ها حاوی ویتامین و موادی خواهند بود که به رشد موها و تقویت آن ها کمک بسیار بزرگی می نماید .

بیشتر بخوانید
رژیم خودسرانه و ریزش مو

بنابراین ویتامین های مورد مصرف در دوران کاهش وزن ، می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر روی موها داشته باشند ، و کمک می کند که هم به وزن ایده آل برسید و هم بتوانید موهای زیبا و پرپشتی داشته باشید .

کاهش وزن بدون ریزش مو

برای درمان ریزش مو  نیاز است تا شما خواب کافی و به اندازه داشته باشید ، چرا که اثرات نا مطلوب خواب نادرست می تواند بر موهایتان پدیدار شود  . همچنین ممکن است علت ریزش مو شما بر اثر عدم استفاده درست از مواد غذایی باشد .

برای درک بهتر مواردی که می تواند باعث ریزش مو در شما بشود مطالب زیر را مطالعه بفرمایید :

دکتر ریحانه مهرگان

متخصص پوست، مو و زیبایی

عضو انجمن متخصصین پوست آمریکا
▪️ شرکت در کنگره پوست میلان سال 2019
▪️ شرکت در کنگره پوست EADV سال 2019
دکتر جاوید حسینی

متخصص پوست، مو و زیبایی

▪️ ورودی ٧١ پزشکی عمومی
▪️ نفر اول (یک درصد اول دانشگاه)
▪️ رتبه ۶ کل کشور در امتحانات سراسری پره انترنی کشور(اسفند ٧۶)
▪️ رتبه ٨ کل کشور در امتحانات ورود به تخصص در بین همه شرکت کنندگان در کلیه رشته ها
▪️ رتبه اول بین نفرات وارد شده به رشته پوست در کل کشور (اسفند٧٧، و مهر ٧٨)
▪️ اتمام دوره بورد تخصصی پوست (مهر ٨٢) از دانشگاه تهران

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =

Call Now Buttonتماس با ما