- آیا لیزر روی موهای نازک تاثیر دارد؟

همانطور که مشخص است لیزر برای موهای زائد است که به صورت ضخیم در بدن رشد می کند و روی موهای نازک تاثیری ندارد و برعکس موهای نازک را بیشتر و ضخیم تر می کند. در حال حاضر لیزری که روی موهای نازک و کرکی تاثیر داشته باشد وجود ندارد.

- آیا درمان ریزش مو با PRP و مزوتراپی وجود دارد؟

PRP و مزوتراپی درمانی خیلی خوبی برای بازگشت موهای ریخته شده است نه درمان ریزش مو. درمان ریزش مو باید به صورت پایه ای و با انجام آزمایشات کامل است. آزمایشات برای پیدا کردن علت ریزش مو است. وقتی علت مو مشخص شود می توان راهکارهای درمانی آن را پیدا کرد و انجاد داد. بعد از اینکه ریزش مو بند آمد می توان با استفاده از PRP و مزوتراپی موهای ریخته شده را برگرداند. پس PRP و مزوتراپی باعث قطع ریزش مو نمی شود بلکه باعث بازگشت موهای ریخته شده می شود.

- جوانسازی پوست با یک درمان امکان پذیر است؟

در هیچ پوستی امکان اینکه با یک درمان پوست جوانسازی شود وجود ندارد. حداقل درمان برای جوانسازی پوست انجام درمان هایی مانند لیزر، کرم های موضعی، تزریقات و قرص های جوانسازی که باید حداقل 3 تا 4 ماه انجام شود تا پوست را از پایه جوانسازی کند.

- آیا شامپوهای مختلف در ریزش مو و قطع آن تاثیر دارد؟

در اکثر موارد شامپو تاثیری روی ریزش مو ندارد. شامپو در در مورد تاثیر گذار است. اول افرادی که دارای شوره و خارش سر هستند که نوع شامپو در قطع ریزش مو خیلی تاثیر دارد.
دوم افرادی که دارای پوست سر خیلی چرب هستند مثلا صبح حمام می روند و بعدازظهر موهایشان چرب می شود. این افراد چون چربی سر باعث افزایش ریزش مو می شود شامپوهایی که بتواند چربی موی سر را کم کند خیلی در قطع ریزش موی افراد موثر خواهد بود.
Call Now Buttonتماس با ما